(¯`·.(¯`·.EğLenCe SehRi Ve GüvenLik Platformu'a HoŞ GeLDiNiZ .·´¯).·´¯)

Hoşgeldin; Misafir !
ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR EGLENCE SEHRİMİZİ SİZLERE SUNUYORUZ

AnasayfaPortalTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Takım olarak iyi futbol oynuyoruz"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
x-Hacker
Administratör

Administratör

Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Admin</marquee>

MesajKonu: Takım olarak iyi futbol oynuyoruz"   Cuma Eyl. 26, 2008 11:33 am

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, takımda 8 yabancı futbolcu olması sebebiyle 2 yabancının yedek oturacağı konusunda, hiçbir futbolcunun kontratında 11'de oynar' diye bir şey yazmadığını belirterek, "Benimkinde de yazmıyor.Bu sorun değil." dedi.

Bir spor firmasının organizasyonuna katılan Brezilyalı futbolcu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bobo, takımda 8 yabancı oyuncunun bulunduğunun ve bu nedenle 2'sinin yedek oturacağının kendisini nasıl etkileyeceğinin sorulması üzerine, "Hiçbir futbolcunun kontratında 11'de oynar' diye bir şey yazmaz. Benimkinde de yazmıyor.

Bu benim için sorun değil." diye konuştu. Turkcell Süper Lig'de şimdiye kadar oynanan karşılaşmalarda 3 gol attığı hatırlatılan Bobo, "Önemli olan kimin gol attığı değil, kazanmamız. Takımımız kazandıktan sonra ben veya başka bir arkadaşımız gol atmış fark etmez." yorumunu yaptı.

Takım olarak iyi oynadıklarını ifade eden Bobo, şampiyonluk beklentilerinin artığının ve bu durumun baskı oluşturup oluşturmadığının sorulması üzerine Bobo, "Henüz ligin başındayız. Yavaş yavaş ilerlememiz lazım. Özellikle evimizdeki maçlar çok önemli. İçerde oynadığımız maçlarda puan kaybetmemeliyiz. Liderliği devam ettirip, böyle devam etmeliyiz." karşılığını verdi.

Bobo, tek forvet mi, çift forvet mi oynamanın kendisi için iyi olduğunun sorusuna da, bu konuda teknik direktörün kararına saygı duyulması gerektiğini söyledi. UEFA Kupası 1. turunda Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımıyla yapacakları rövanş maçına da değinen Bobo, "İlk maçı 1-0 kazandık, ama çok zor oldu. Rövanş maçı da zor geçecek, ama biz turu geçmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Bir muhabirin, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Alex'in geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu, "Türkiye'de Fenerbahçe dışındaki bir takımın şampiyon olması sürpriz olur. Biz bu sürprizi geçen sene yaşadık. Bu sene bunu yaşamak istemiyoruz." açıklaması hakkında fikri sorulan Bobo, organizasyon için burada olduğunu belirterek, "Sadece Beşiktaş'la ilgili sorulara yanıt veriyorum. Polemiğe girmek istemiyorum." ifadesini kullandı.
Kullanıcı profilini gör http://eglencesehri.hareketforum.org

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YİĞİT "HALİME NE OLUR GİTME"
» Trabzonsporun Tarihçesi ve Unutulmayan Futbolcular