(¯`·.(¯`·.EğLenCe SehRi Ve GüvenLik Platformu'a HoŞ GeLDiNiZ .·´¯).·´¯)

Hoşgeldin; Misafir !
ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR EGLENCE SEHRİMİZİ SİZLERE SUNUYORUZ

AnasayfaPortalTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

B!nqÖLLÜlere ÖzEL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
elif

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :
Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Admin</marquee>

MesajKonu: B!nqÖLLÜlere ÖzEL   Salı Ekim 28, 2008 3:27 pm

ßiz BİNGÖLLÜN Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik

Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki olum Sevmeyi ßiz Öğrettik

ßİnqöllüyüz ßiz KaraKoL EviMiz KeLepCe KoL SaATimiz RaKıyı SusuZ AsKı Sonsuz SevERız

SAYENDE TANIMAZ OLDUM KENDİMİ BEN DEİL TANRI YAZMIŞ KADERİMİ DOST ETTİLER İÇKİ ESRARI YAŞAMADAN GENÇLİGİME YANARIM KALEM TUTMAZK İSTEDİM SİLAH VERDİLER SEVGİ SAYGI İSTEDİM NEFRET ETTİLER SON BİR UMUT DEDİM BENI GAYRI MEŞUL YOLLARA İTTİLER..ALEM OLMUŞ OYUNCU SOKAKLAR SAHNE SEVDİGİM Bİ KIZ VARDI ODA OLMUŞ KAHPE..ÇEKERİM EMANETİ SİKERİM ADELETİ.. BİZİM İTE ÇAKALA VERECEK CANIMIZ YOK..MADEM ASLANSINIZ ÇAKALIN SOFRASINDA NE İŞİNİZ VAR.. ÇAKALLAR HEP BERABER KURTLAR YANLIZ GEZER.... ALAYINA REST İSYANLARDAYIM.. DOKUNMAYIN BABA YORGUN

adım efkarlı soyadım qenç yaş 18 yer bingöl kapalı ceza evi gardiyan başı çagırdı efkarlı qenç ziyaretçin var gittim baktım sarı saçlı mavi gözlü bi kız hayırdır dedim güzelim kimi sordun dedi beni tanıyamadın mı ben nerden bilecektim benım küçüklük aşkımdır dedi niye bunalıma girisen niye kolalrına faça çekisen niye gözlerin şaşmış dedim ya gülüm mapushane evi böledir ahmet kaya dinlerken bunalıma girerken müslüm baba dinlerken faça çekerken selahattin özdemir dinlerken esrar çekerken gözlerim kayarken allahın şaşarken dedim ya işte güzelim biz buyuz bingöl çocuguyuz bizi sevmek sizin gibi züppelere yakışmaz bizim aşkımız kanımız gibi ak ve temizdir

Biz Sokaklarda Büyümedik Güzelim.Bilmeyiz Sİzin Gibi Ballı Ekmek Yemeği 15 Yaşında Dünyayı Keşfettim.17 Yaşında Sevdaları Satmaya Savaş açtım.Sosyetenin Yüksek Kaldırımlarında Yerimiz Olmasada Her kahvede Masamız Her kavgada Adımız Her mekanda İsmimiz Her maçta Şeklımız Ve Her kızda Resmimiz Vardır.Unutma Delikanlı Adam Severse Terketmez Ölümüne Sever Bu SÖz Düşmana Nasiat Sanada Hediyem Olsun

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,
her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..!!!!
Kullanıcı profilini gör

B!nqÖLLÜlere ÖzEL
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası