(¯`·.(¯`·.EğLenCe SehRi Ve GüvenLik Platformu'a HoŞ GeLDiNiZ .·´¯).·´¯)

Hoşgeldin; Misafir !
ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR EGLENCE SEHRİMİZİ SİZLERE SUNUYORUZ

AnasayfaPortalTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

.........

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
elif

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :
Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Admin</marquee>

MesajKonu: .........   Salı Ekim 28, 2008 11:23 pm

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsın

Seni görmediğim günler bir çakır dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk ağlaması başlıyor kulaklarımda uzun uzun ellerim biryerlere yapışıyorya ayaklarım o benim zavallı ayaklarım öyle şaşkın öyle kararsız öyle çaresizki seni görmediğim karanlıktayım katran

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..

Kül olmuş ateş yanarmı,buz tutmuş su akarmı,şu gözler seni sevdi BAŞKASINA BAKARMI.

Sen benim tarihinin en güzel fethisin sen yıldızları bol olan gecenin en parlak yıldızı sen benim ıssız bir adada isteyeceğim üç şeyin üçüsün AŞKIM

Doğacak günümün güneşi gecemi aydınlatan yıldızımsın.. günümün sevinci geleceğimin umudusun....AŞKIM....

Sana öyle dargınımki haykırmak yetersiz kelimeler yersiz kalır durma git götür ne varsa bekleme ağlarım ben yalnız kendi kaderime anladım derman değilsin derdime haydi git dönüpte bakma halime haydi git düşünme durma ağlarım ben kendi kendime anladım bitti hiç bir şey
Kullanıcı profilini gör

.........
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası