(¯`·.(¯`·.EğLenCe SehRi Ve GüvenLik Platformu'a HoŞ GeLDiNiZ .·´¯).·´¯)

Hoşgeldin; Misafir !
ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR EGLENCE SEHRİMİZİ SİZLERE SUNUYORUZ

AnasayfaPortalTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kız Kardeş Diyalogları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
elif

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :
Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Admin</marquee>

MesajKonu: Kız Kardeş Diyalogları   C.tesi Kas. 08, 2008 3:54 pm

[tr][td colspan="4"]Abi, Kız Kardeş Diyalogları[/td][/tr][tr][td valign="middle" align="center" colspan="4" bgcolor="#f4f4f9" border="0" bordercolor="D2E4FF"]
<tr><td width="100%">
- aabiii, burda cips vardı nooldu..?- yedim.
- e burda kurabiyeler vardı..?- onlarıda yedim.
- yaa kolayı nereye koyduun?- içtim.- boşanda semerini yebe yuh! burda yarım bi çukulata var yiyorum ona göre- yiyemezsinkiii yaladım ben onu------------------------------------------------------
- abi çay bardakları nerdee...?- ulan bide evin kızı olucaksın, hayret bişey yaa!!!- ya söylesenee..- tuvalete bak rezarvuarı içindeydi enson- e hani yok burdaa..-----------------------------------------------------
-- abi ojemi gördünmüü..- ben sürüyorum şindi bidakka. kurusun rütuş yapıp vericem manyakmısın kızım sen ne biliym ben senin ojeni...!------------------------------------------------------
- ya abii fırın nasıl açılıyodu???- açıl susam açıl diyosun açılıyo.------------------------------------------------------
- saçımı kestirdim baak nasıl olmuş- g.t üme benzemişsin.- yaa anne g.t üme benzemişsin diyoo- öyle mi dedim pardon g.t üme hakaret etmişim..- ya annneeee!-----------------------------------------------------
-- baak kaşlarımı aldırdım nasıl olmuuş- yuh alna baak ****** hava limanı gibi- böhüüüü----------------------------------------------------
--- ciyaaak örümceekkkk anneciimm!- spidermanın posterini odana asarsın ama.----------------------------------------------------
--- abi saç kurutma makinesini gördünmüüüü- valla tost makinesiyle sevişiyodu enson.- bikerede doğru cevap ver bee- tamam be yedim.- bak buna inanırım işte.---------------------------------------------------
---- kimdi o ?- kim kimdi?- arayan- ne zaman?- demin telefonda konustugun kimdi diyorum lafi dolastirma- osman- hmm. osman senin 1.90´a 90 bi abin oldugunu bilio mu?- ee bilmese de olur bence- hmm.--------------------------------------------------
----- biricik kardesim benim dunyanin en guzel kizkardesi cinimm..- param yok, su getiremem, bakkala gidemem ders calisiom- allah cezani vermesin ben istemesem seni yapmiyolardi ama-------------------------------------------------
------ kalk yemek isit bana hadi kos kos kos firla- ya bi gun de kendin yap bi isini ya, allahim neydi gunahim- ne? yarin gece cikmak istemio musun?- dolma mi tavuk pilav mi?-------------------------------------------------
------ kız git bana hede hodo al getir bakkaldan- getirmem- getir lan- getirmem kendin al- doverim- dovemezsin- doverim- dovemezsin- gidiklarim- hangi bakkal demistin abi
</TD></TR>
[/td][/tr]
Kullanıcı profilini gör
erdal5858

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :
Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Admin</marquee>

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş Diyalogları   Cuma Kas. 14, 2008 4:28 pm

emegine sağlık güzel olmuş
Kullanıcı profilini gör http://ligtvizle.tr.gg
elif

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş Diyalogları   Paz Ocak 04, 2009 6:30 pm

tşk bounce
Kullanıcı profilini gör
naz.19.97

Ruh Halim :
Tuttugu takım :
Müzik Türü :

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş Diyalogları   Cuma Ocak 30, 2009 6:50 pm

emeğine sağlık güzel paylaşımlar
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş Diyalogları   

Kız Kardeş Diyalogları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası